ALC10C102EL400
KEMETKEMET
ALC10C102EL400 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALC10C102EL400
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: ALC10C102EL400.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALC10C102EL400
Tau Wae ALC10C102EL400 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7431 pcs Pepa Raraunga ALC10C102EL400.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa ALC10 Ripple Current @ Low Frequency 5A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 8.82A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ētahi Ingoa 399-5665
A521HP102M400C
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 78 mOhms
Teitei - Tae (Max) 3.150" (80.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 120 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 120 mOhm 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 1000µF