ALC10C152EG250
KEMETKEMET
ALC10C152EG250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALC10C152EG250
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Ngā Rauemi: ALC10C152EG250.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALC10C152EG250
Tau Wae ALC10C152EG250 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10038 pcs Pepa Raraunga ALC10C152EG250.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa ALC10 Ripple Current @ Low Frequency 5.29A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.58A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ētahi Ingoa 399-5661
A521HJ152M250C
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 69 mOhms
Teitei - Tae (Max) 2.165" (55.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 89 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 89 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 1500µF