ALC10C102EP500
KEMETKEMET
ALC10C102EP500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALC10C102EP500
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 500V SNAP
Ngā Rauemi: ALC10C102EP500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALC10C102EP500
Tau Wae ALC10C102EP500 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 500V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4534 pcs Pepa Raraunga ALC10C102EP500.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa ALC10 Ripple Current @ Low Frequency 5.43A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.18A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ētahi Ingoa 399-5674
A521HW102M500C
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 98 mOhms
Teitei - Tae (Max) 4.134" (105.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 140 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 140 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 1000µF