ALC10A331DD450
KEMETKEMET
ALC10A331DD450 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALC10A331DD450
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Ngā Rauemi:
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALC10A331DD450
Tau Wae ALC10A331DD450 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15431 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa ALC10 Ripple Current @ Low Frequency 2.2A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.68A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 399-5666
A521EF331M450A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 242 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 330µF