ALC10A121CC550
KEMETKEMET
ALC10A121CC550 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALC10A121CC550
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120UF 20% 550V SNAP-IN
Ngā Rauemi: ALC10A121CC550.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALC10A121CC550
Tau Wae ALC10A121CC550 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 550V SNAP-IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12099 pcs Pepa Raraunga ALC10A121CC550.pdf
Putanga - Kua tohua 550V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa ALC10 Ripple Current @ Low Frequency 1.14A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.86A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 399-12012
A521DE121M550A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 2.506 Ohms
Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.874 Ohm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.874 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 120µF