ALC10A102EP550
KEMETKEMET
ALC10A102EP550 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALC10A102EP550
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 550V SNAP-IN
Ngā Rauemi: ALC10A102EP550.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALC10A102EP550
Tau Wae ALC10A102EP550 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 550V SNAP-IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3455 pcs Pepa Raraunga ALC10A102EP550.pdf
Putanga - Kua tohua 550V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa ALC10 Ripple Current @ Low Frequency 4.86A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.59A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 399-12020
A521HW102M550A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 308 mOhms
Teitei - Tae (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 352 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 352 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 1000µF