ALC10A471DF450
KEMETKEMET
ALC10A471DF450 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALC10A471DF450
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Ngā Rauemi: ALC10A471DF450.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALC10A471DF450
Tau Wae ALC10A471DF450 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13226 pcs Pepa Raraunga ALC10A471DF450.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa ALC10 Ripple Current @ Low Frequency 2.43A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.03A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 399-5668
A521EH471M450A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 155 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 252 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 252 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 470µF