ALC10A331DH550
KEMETKEMET
ALC10A331DH550 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALC10A331DH550
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 550V SNAP-IN
Ngā Rauemi: ALC10A331DH550.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALC10A331DH550
Tau Wae ALC10A331DH550 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 550V SNAP-IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6593 pcs Pepa Raraunga ALC10A331DH550.pdf
Putanga - Kua tohua 550V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa ALC10 Ripple Current @ Low Frequency 2.3A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.6A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-12015
A521EK331M550A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 924 mOhms
Teitei - Tae (Max) 2.441" (62.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.058 Ohm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.058 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 330µF