20HV20B102KC
KEMETKEMET
20HV20B102KC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20HV20B102KC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 2KV X7R RADIAL
Ngā Rauemi: 20HV20B102KC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20HV20B102KC
Tau Wae 20HV20B102KC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 2KV X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1516 pcs Pepa Raraunga 20HV20B102KC.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.250" L x 0.200" W (6.35mm x 5.08mm) Raupapa HV
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.170" (4.32mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.59mm) Ngā āhuatanga High Voltage, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Te kaha 1000pF Nga tono Downhole