20HV11B102MN
KEMETKEMET
20HV11B102MN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20HV11B102MN
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 2KV X7R RADIAL
Ngā Rauemi: 1.20HV11B102MN.pdf2.20HV11B102MN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20HV11B102MN
Tau Wae 20HV11B102MN Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 2KV X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2486 pcs Pepa Raraunga 1.20HV11B102MN.pdf2.20HV11B102MN.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.320" L x 0.250" W (8.13mm x 6.35mm) Raupapa HV
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-8879
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.300" (7.62mm)
Ngā āhuatanga High Voltage, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 1000pF