20HS21N471JC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20HS21N471JC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 470PF 2KV NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: 20HS21N471JC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 716 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 716 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20HS21N471JC
Tau Wae 20HS21N471JC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 470PF 2KV NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 716 pcs Pepa Raraunga 20HS21N471JC.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.320" L x 0.250" W (8.13mm x 6.35mm) Raupapa HS
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.220" (5.59mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.280" (7.11mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 470pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 470pF Nga tono General Purpose