20HV13B103MN
KEMETKEMET
20HV13B103MN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20HV13B103MN
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 2KV X7R RADIAL
Ngā Rauemi: 20HV13B103MN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
11 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20HV13B103MN
Tau Wae 20HV13B103MN Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 2KV X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1225 pcs Pepa Raraunga 20HV13B103MN.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.520" L x 0.300" W (13.21mm x 7.62mm) Raupapa HV
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.400" (10.16mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm) Ngā āhuatanga High Voltage, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Te kaha 10000pF Nga tono Downhole