60R-JMCS-G-B-TF(S)
JSTJST
60R-JMCS-G-B-TF(S) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 60R-JMCS-G-B-TF(S)
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 60POS GOLD W/BOSS
Ngā Rauemi: 60R-JMCS-G-B-TF(S).pdf
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 60R-JMCS-G-B-TF(S)
Tau Wae 60R-JMCS-G-B-TF(S) Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN RCPT 60POS GOLD W/BOSS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90075 pcs Pepa Raraunga 60R-JMCS-G-B-TF(S).pdf
Raupapa JMC Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Original-Reel® Ētahi Ingoa 455-2856DKR
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 60
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.091" (2.30mm)
Ngā āhuatanga Board Guide Whakaahuatanga Taipitopito 60 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold