60R020XU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
60R020XU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 60R020XU
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 200MA RADIAL
Ngā Rauemi: 60R020XU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 60R020XU
Tau Wae 60R020XU Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 200MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 353025 pcs Pepa Raraunga 60R020XU.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 2.2s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.291" Dia x 0.122" T (7.40mm x 3.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, 60R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 4.4 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 1.83 Ohms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 060R0020
060R0020U
60R020
F2002
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.461" (11.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 200mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 400mA Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 200mA Whakaaetanga cURus, TUV