60R017XU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
60R017XU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 60R017XU
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 170MA RADIAL
Ngā Rauemi: 60R017XU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 60R017XU
Tau Wae 60R017XU Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 170MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 337972 pcs Pepa Raraunga 60R017XU.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 3s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.291" Dia x 0.122" T (7.40mm x 3.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, 60R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 8 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 3.3 Ohms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 060R0017
060R0017U
60R017
F2001
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 170mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 340mA Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 170mA Whakaaetanga cURus