60R025XU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
60R025XU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 60R025XU
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 250MA RADIAL
Ngā Rauemi: 60R025XU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 60R025XU
Tau Wae 60R025XU Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 250MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 260388 pcs Pepa Raraunga 60R025XU.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 2.5s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.291" Dia x 0.122" T (7.40mm x 3.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, 60R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 3 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 1.25 Ohms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 060R0025
060R0025U
60R025
F2003
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 250mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 500mA Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 250mA Whakaaetanga cURus, TUV