DP1RT20JQ3
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DP1RT20JQ3
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DP1RT20JQ3
Tau Wae DP1RT20JQ3 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5096 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Whakamutunga Solder
Ngā whakaaturanga Display Port 1.1a Te whakangungu Unshielded
He Tae / Tiaki Mea Copper Alloy Raupapa DP1
Packaging Bulk Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Tau o nga Ports 1 Tau o Hoapā 20
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Tae Whakatu Flange, Horizontal
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Takahanga Tae 10000
Tae Whakanoho - Tiaki Ingoa -
Ira Receptacle Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito DisplayPort Display Port 1.1a Receptacle Connector 20 Position Surface Mount, Right Angle Whakatauranga onamata 0.5A per Contact