DP1RD20JS2R350
Hua Hua
Tau Wae: DP1RD20JS2R350
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN DISPLAYPORT 1.1A SMD R/A
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DP1RD20JS2R350
Tau Wae DP1RD20JS2R350 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN DISPLAYPORT 1.1A SMD R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5842 pcs Pepa Raraunga
Packaging Tape & Reel (TR) Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ira Receptacle Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahuatanga Taipitopito DisplayPort Display Port 1.1a Receptacle Connector 20 Position Surface Mount, Right Angle Whakatauranga onamata 0.5A per Contact
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga DisplayPort
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DP1RD20JS2R400
DP1RD20JS2R400
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD
I roto i te taonga: 57664 pcs
Tikiake:
RFQ
DP1RD20NS1
DP1RD20NS1
I roto i te taonga: 25706 pcs
Tikiake:
RFQ
DP1RD20JS2
DP1RD20JS2