DP1RD20JS5R400
Hua Hua
Tau Wae: DP1RD20JS5R400
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DP1RD20JS5R400
Tau Wae DP1RD20JS5R400 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47012 pcs Pepa Raraunga
Packaging Tape & Reel (TR) Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Whakanoho -
Tiaki Ingoa - Ira Receptacle
Ngā āhuatanga Board Guide Whakaahuatanga Taipitopito DisplayPort Display Port 1.1a Receptacle Connector 20 Position Surface Mount, Right Angle
Whakatauranga onamata 0.5A per Contact Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga DisplayPort
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DP1RT20JQ3
DP1RT20JQ3
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD
I roto i te taonga: 5096 pcs
Tikiake:
RFQ
DP1RD20JS5
DP1RD20JS5