DP1RD20JS1R400
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DP1RD20JS1R400
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DP1RD20JS1R400
Tau Wae DP1RD20JS1R400 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36222 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Whakamutunga Solder
Ngā whakaaturanga Display Port 1.1a Te whakangungu Unshielded
He Tae / Tiaki Mea Copper Alloy Raupapa DP1
Packaging Tape & Reel (TR) Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Tau o nga Ports 1 Tau o Hoapā 20
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Tae Whakatu Horizontal
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Takahanga Tae 10000
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Whakanoho -
Tiaki Ingoa - Ira Receptacle
Ngā āhuatanga Board Guide Whakaahuatanga Taipitopito DisplayPort Display Port 1.1a Receptacle Connector 20 Position Surface Mount, Right Angle
Whakatauranga onamata 0.5A per Contact Whakautu Whakamutunga Gold