478LBA050M2CE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
478LBA050M2CE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 478LBA050M2CE
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Ngā Rauemi: 478LBA050M2CE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 478LBA050M2CE
Tau Wae 478LBA050M2CE Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40094 pcs Pepa Raraunga 478LBA050M2CE.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa LBA Ripple Current @ Low Frequency 2.86A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.575A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 123.46 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 123.46 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 4700µF