478LBA050M2DC
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
478LBA050M2DC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 478LBA050M2DC
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Ngā Rauemi: 478LBA050M2DC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 478LBA050M2DC
Tau Wae 478LBA050M2DC Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75509 pcs Pepa Raraunga 478LBA050M2DC.pdf
Te manawanui 4700µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm) Raupapa LBA
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 50V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 1572-1161 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 2.8A Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga 478LBA050M2DC Life @ Temp. 123.46 mOhm @ 120Hz
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
Whakaahua nui 4700µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 123.46 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP Nga tono 2000 Hrs @ 85°C