478LBA025M2BC
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
478LBA025M2BC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 478LBA025M2BC
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP
Ngā Rauemi: 478LBA025M2BC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 478LBA025M2BC
Tau Wae 478LBA025M2BC Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47699 pcs Pepa Raraunga 478LBA025M2BC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LBA Ripple Current @ Low Frequency 2.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.75A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 158.73 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 158.73 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 4700µF