478KXM025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
478KXM025M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 478KXM025M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 25V T/H
Ngā Rauemi: 478KXM025M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 478KXM025M
Tau Wae 478KXM025M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 25V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78033 pcs Pepa Raraunga 478KXM025M.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa KXM Ripple Current @ Low Frequency 3.145A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.7A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 46 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 49.4 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 49.4 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 4700µF Nga tono General Purpose