336SML035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
336SML035M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 336SML035M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Ngā Rauemi: 336SML035M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 336SML035M
Tau Wae 336SML035M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1034612 pcs Pepa Raraunga 336SML035M.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa SML Ripple Current @ Low Frequency 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 97.5mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 7.033 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 7.033 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 33µF