336SML004M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
336SML004M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 336SML004M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 4V SMD
Ngā Rauemi: 336SML004M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 336SML004M
Tau Wae 336SML004M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 4V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1279335 pcs Pepa Raraunga 336SML004M.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa SML Ripple Current @ Low Frequency 31mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - SMD
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 17.58 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 17.58 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose