336SML010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
336SML010M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 336SML010M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Ngā Rauemi: 336SML010M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 336SML010M
Tau Wae 336SML010M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1304516 pcs Pepa Raraunga 336SML010M.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa SML Ripple Current @ Low Frequency 48mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 1572-1430
1572-1430-ND
336SML010M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 12.057 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 12.057 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 33µF