336SML100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
336SML100M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 336SML100M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD
Ngā Rauemi: 336SML100M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 336SML100M
Tau Wae 336SML100M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 371588 pcs Pepa Raraunga 336SML100M.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa SML Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.417" (10.60mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5.02 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5.02 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 33µF