IXTH80N20L
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH80N20L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH80N20L
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 200V 80A TO-247
Ngā Rauemi: IXTH80N20L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH80N20L
Tau Wae IXTH80N20L Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 200V 80A TO-247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9580 pcs Pepa Raraunga IXTH80N20L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 (IXTH)
Raupapa Linear™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 32 mOhm @ 40A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 520W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 6160pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 180nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 200V 80A (Tc) 520W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)