IXTH75N15
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH75N15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH75N15
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 150V 75A TO-247
Ngā Rauemi: IXTH75N15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH75N15
Tau Wae IXTH75N15 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 150V 75A TO-247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12253 pcs Pepa Raraunga IXTH75N15.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 (IXTH)
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 23 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 330W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5400pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 210nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 150V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 150V 75A (Tc) 330W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)