IXTH80N075L2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH80N075L2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH80N075L2
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 75V 80A TO247
Ngā Rauemi: IXTH80N075L2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH80N075L2
Tau Wae IXTH80N075L2 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 75V 80A TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16944 pcs Pepa Raraunga IXTH80N075L2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247
Raupapa Linear L2™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 40A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 357W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3600pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 103nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 75V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 75V 80A (Tc) 357W (Tc) Through Hole TO-247 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)