IXTH88N30P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH88N30P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH88N30P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 300V 88A TO-247
Ngā Rauemi: IXTH88N30P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH88N30P
Tau Wae IXTH88N30P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 300V 88A TO-247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12355 pcs Pepa Raraunga IXTH88N30P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 (IXTH)
Raupapa PolarHT™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 40 mOhm @ 44A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 600W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 6300pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 180nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 300V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 300V 88A (Tc) 600W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 88A (Tc)