IXTH48N65X2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH48N65X2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH48N65X2
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 650V 48A TO-247
Ngā Rauemi: IXTH48N65X2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH48N65X2
Tau Wae IXTH48N65X2 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 650V 48A TO-247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20822 pcs Pepa Raraunga IXTH48N65X2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 68 mOhm @ 24A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 660W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Ētahi Ingoa 632407
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4420pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 77nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 650V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 650V 48A (Tc) 660W (Tc) Through Hole TO-247
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 48A (Tc)