IXTH44P15T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH44P15T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH44P15T
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 150V 44A TO-247
Ngā Rauemi: IXTH44P15T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH44P15T
Tau Wae IXTH44P15T Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 150V 44A TO-247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15384 pcs Pepa Raraunga IXTH44P15T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 (IXTH)
Raupapa TrenchP™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 65 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 298W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 13400pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 175nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 150V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 150V 44A (Tc) 298W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 44A (Tc)