IXTH40N50L2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH40N50L2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH40N50L2
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 40A TO-247
Ngā Rauemi: IXTH40N50L2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH40N50L2
Tau Wae IXTH40N50L2 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 40A TO-247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6911 pcs Pepa Raraunga IXTH40N50L2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 (IXTH)
Raupapa Linear L2™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 170 mOhm @ 20A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 540W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 10400pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 320nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 40A (Tc) 540W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)