IXTH48N20T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH48N20T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH48N20T
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 200V 48A TO-247
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH48N20T
Tau Wae IXTH48N20T Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 200V 48A TO-247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25655 pcs Pepa Raraunga
Vgs (th) (Max) @ Id - Hangarau MOSFET (Metal Oxide)
Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 (IXTH) Raupapa -
Runa I (Max) @ Id, Vgs - Whakaaetanga Mana (Max) 275W (Tc)
Packaging Tube Paa / Case TO-247-3
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 200V 48A (Tc) 275W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 48A (Tc)