IXTH50N20
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH50N20 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH50N20
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 200V 50A TO-247AD
Ngā Rauemi: IXTH50N20.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH50N20
Tau Wae IXTH50N20 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 200V 50A TO-247AD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10125 pcs Pepa Raraunga IXTH50N20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 (IXTH)
Raupapa MegaMOS™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4600pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 220nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 200V 50A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)