IXST40N60B
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXST40N60B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXST40N60B
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 75A 280W TO268
Ngā Rauemi: IXST40N60B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXST40N60B
Tau Wae IXST40N60B Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 600V 75A 280W TO268 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5047 pcs Pepa Raraunga IXST40N60B.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.2V @ 15V, 40A
Tauira Whakamātautau 480V, 40A, 2.7 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 50ns/110ns
Te Whakawhiti Energy 1.8mJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-268
Raupapa - Mana - Max 280W
Packaging Tube Paa / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Momo Input Standard Momo IGBT PT
Puta Taui 190nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT PT 600V 75A 280W Surface Mount TO-268
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 150A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 75A