IXST45N120B
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXST45N120B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXST45N120B
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 1200V 75A 300W TO268
Ngā Rauemi: IXST45N120B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXST45N120B
Tau Wae IXST45N120B Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 1200V 75A 300W TO268 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5907 pcs Pepa Raraunga IXST45N120B.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 3V @ 15V, 45A
Tauira Whakamātautau 960V, 45A, 5 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 36ns/360ns
Te Whakawhiti Energy 13mJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-268
Raupapa - Mana - Max 300W
Packaging Tube Paa / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Momo Input Standard Momo IGBT PT
Puta Taui 120nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT PT 1200V 75A 300W Surface Mount TO-268
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 180A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 75A