IXST30N60CD1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXST30N60CD1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXST30N60CD1
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 55A 200W TO268
Ngā Rauemi: IXST30N60CD1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXST30N60CD1
Tau Wae IXST30N60CD1 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 600V 55A 200W TO268 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4134 pcs Pepa Raraunga IXST30N60CD1.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 30A
Tauira Whakamātautau 480V, 30A, 4.7 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 30ns/90ns
Te Whakawhiti Energy 700µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-268
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 50ns
Mana - Max 200W Packaging Tube
Paa / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Standard
Momo IGBT - Puta Taui 100nC
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT 600V 55A 200W Surface Mount TO-268 I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 110A
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 55A Tau Wae Tuakiri IXS*30N60