IXST30N60B
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXST30N60B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXST30N60B
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 55A 200W TO268
Ngā Rauemi: IXST30N60B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXST30N60B
Tau Wae IXST30N60B Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 600V 55A 200W TO268 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4135 pcs Pepa Raraunga IXST30N60B.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A
Tauira Whakamātautau 480V, 30A, 4.7 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 30ns/150ns
Te Whakawhiti Energy 1.5mJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-268
Raupapa - Mana - Max 200W
Packaging Tube Paa / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Momo Input Standard Momo IGBT PT
Puta Taui 100nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT PT 600V 55A 200W Surface Mount TO-268
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 110A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 55A