IXST15N120B
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXST15N120B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXST15N120B
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 1200V 30A 150W TO268
Ngā Rauemi: IXST15N120B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXST15N120B
Tau Wae IXST15N120B Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 1200V 30A 150W TO268 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5531 pcs Pepa Raraunga IXST15N120B.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 3.4V @ 15V, 15A
Tauira Whakamātautau 960V, 15A, 10 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 30ns/148ns
Te Whakawhiti Energy 1.5mJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-268
Raupapa - Mana - Max 150W
Packaging Tube Paa / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Momo Input Standard Momo IGBT PT
Puta Taui 57nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT PT 1200V 30A 150W Surface Mount TO-268
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 60A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 30A