IXGP20N60B
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGP20N60B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXGP20N60B
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 40A 150W TO220AB
Ngā Rauemi: IXGP20N60B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXGP20N60B
Tau Wae IXGP20N60B Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 600V 40A 150W TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4925 pcs Pepa Raraunga IXGP20N60B.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 20A
Tauira Whakamātautau 480V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 15ns/150ns
Te Whakawhiti Energy 150µJ (on), 700µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa HiPerFAST™ Mana - Max 150W
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Momo Input Standard Momo IGBT -
Puta Taui 90nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT 600V 40A 150W Through Hole TO-220AB
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 80A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 40A