IXGP20N100
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGP20N100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXGP20N100
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 1000V 40A 150W TO220
Ngā Rauemi: IXGP20N100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXGP20N100
Tau Wae IXGP20N100 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 1000V 40A 150W TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7664 pcs Pepa Raraunga IXGP20N100.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1000V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 3V @ 15V, 20A
Tauira Whakamātautau 800V, 20A, 47 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 30ns/350ns
Te Whakawhiti Energy 3.5mJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Mana - Max 150W
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Momo Input Standard Momo IGBT PT
Puta Taui 73nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT PT 1000V 40A 150W Through Hole TO-220AB
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 80A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 40A