IXGP24N60C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGP24N60C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXGP24N60C
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 48A 150W TO220AB
Ngā Rauemi: IXGP24N60C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXGP24N60C
Tau Wae IXGP24N60C Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 600V 48A 150W TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5564 pcs Pepa Raraunga IXGP24N60C.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 24A
Tauira Whakamātautau 480V, 24A, 10 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 15ns/75ns
Te Whakawhiti Energy 240µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa HiPerFAST™, Lightspeed™ Mana - Max 150W
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Momo Input Standard Momo IGBT -
Puta Taui 55nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT 600V 48A 150W Through Hole TO-220AB
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 96A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 48A
Tau Wae Tuakiri IXG*24N60
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IXGP2N100
IXGP2N100
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: IGBT 1000V 4A 25W TO220AB
I roto i te taonga: 41864 pcs
Tikiake: IXGP2N100.pdf
RFQ
IXGP2N100A
IXGP2N100A
Kaihanga: IXYS Corporation
I roto i te taonga: 38126 pcs
Tikiake: IXGP2N100A.pdf
RFQ
IXGP24N60C4D1
IXGP24N60C4D1
Whakaahuatanga: IGBT 600V 56A 190W TO220