IXGP24N60C4
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGP24N60C4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXGP24N60C4
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 56A 190W TO220
Ngā Rauemi: IXGP24N60C4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXGP24N60C4
Tau Wae IXGP24N60C4 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 600V 56A 190W TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4858 pcs Pepa Raraunga IXGP24N60C4.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 24A
Tauira Whakamātautau 360V, 24A, 10 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 21ns/143ns
Te Whakawhiti Energy 400µJ (on), 300µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Mana - Max 190W
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Momo Input Standard Momo IGBT PT
Puta Taui 64nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT PT 600V 56A 190W Through Hole TO-220AB
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 130A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 56A