IXFN200N10P
IXYSIXYS
IXFN200N10P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN200N10P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 200A SOT-227B
Ngā Rauemi: IXFN200N10P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN200N10P
Tau Wae IXFN200N10P Kaihanga IXYS
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 200A SOT-227B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4946 pcs Pepa Raraunga IXFN200N10P.pdf
Putanga - Whakamātau 7600pF @ 25V Tuhinga o mua - Breakdown SOT-227B
Vgs (th) (Max) @ Id 7.5 mOhm @ 500mA, 10V Hangarau MOSFET (Metal Oxide)
Raupapa Polar™ RoHS Tūnga Tube
Runa I (Max) @ Id, Vgs 200A Ko te poari SOT-227-4, miniBLOC
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga IXFN200N10P Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 235nC @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 5V @ 8mA FET Pānga N-Channel
Whakaahua nui N-Channel 100V 200A 680W (Tc) Chassis Mount SOT-227B Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) -
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 200A SOT-227B I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 100V
Ratonga Capacitance 680W (Tc)