IXFN180N07
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN180N07 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN180N07
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 70V 180A SOT-227B
Ngā Rauemi: IXFN180N07.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN180N07
Tau Wae IXFN180N07 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 70V 180A SOT-227B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3538 pcs Pepa Raraunga IXFN180N07.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 7 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 520W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 9000pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 480nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 70V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 70V 180A (Tc) 520W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 180A (Tc)