IXFN170N65X2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN170N65X2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN170N65X2
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH
Ngā Rauemi: IXFN170N65X2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN170N65X2
Tau Wae IXFN170N65X2 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2078 pcs Pepa Raraunga IXFN170N65X2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 85A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1170W (Tc) Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 27000pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 434nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 650V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 650V 170A (Tc) 1170W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 170A (Tc)