IXFN150N15
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN150N15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN150N15
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 150V 150A SOT-227
Ngā Rauemi: IXFN150N15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN150N15
Tau Wae IXFN150N15 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 150V 150A SOT-227 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4268 pcs Pepa Raraunga IXFN150N15.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 12.5 mOhm @ 75A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 600W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Ētahi Ingoa Q3181657
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Chassis Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 9100pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 360nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 150V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 150V 150A (Tc) 600W (Tc) Chassis Mount SOT-227B I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 150A (Tc)